29 Temmuz 2007 Pazar

CANIAS ERP'nin geliştirme dili TROIA eğitimi başlıyor


1989'dan bu yana 10 ülkede ve 6 dilde kullanılan "Kurumsal Kaynak Planlama" yazılımı CANIAS ERP'nin üreticisi IAS, tamamı Türk Mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi tarafından oluşturulan yazılım geliştirme dili "TROIA" eğitimlerine devam ediyor. "TROIA ile Yazılım Geliştirmeye Giriş Eğitimi" 6-10 Ağustos tarihleri arasında IAS'nin Dünya Ticaret Merkezi'ndeki ofisinde yeni hizmete açtığı "IAS Business Academy" çatısı altında gerçekleştirilecek.

TROIA ile Yazılım Geliştirmeye Giriş Eğitimi, 6-10 Ağustos tarihleri arasında IAS'nin Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları'na taşıdığı Merkez Ofisi'nin yanına, "Yeni Nesil Profesyoneller" yetiştirmek amacı ile kurduğu "IAS Business Academy" çatısı altında verilecek. Eğitimde; özellikle CANIAS ERP kullanan veya kullanacak firmaların CANIAS ERP üzerinde yazılım geliştirme görevini yürütecek yetkilileri, IT kadroları ve CANIAS ERP müşterilerinin sunduğu iş olanaklarından yararlanmak isteyen Bilgisayar mühendisleri hedefleniyor. Katılmak isteyen adayların www.ias.com.tr adresindeki kayıt formunu doldurarak 0 212 465 79 97 numaralı faksa iletmeleri gerekiyor. Eğitim sonunda katılımcılara "TROIA Sertifikası" verilecektir.

TROIA, internet tabanlı, platform bağımsız iş uygulamaları ve kurumsal kaynak planlama yazılımları geliştirme hedefine yönelik olarak tasarlanan komple bir yazılım geliştirme ortamıdır. CANIAS ERP tamamen TROIA ile geliştirilmiştir. TROIA, basitleştirilmiş komut seti ve ara yüz tasarımına sahip, kullanılması ve öğrenilmesi kolay, veritabanı ve işletim sistemi gibi faktörlerden bağımsız olmasıyla esnek, modüler ve nesneye yönelik yapısı ile güçlü ve ölçeklenebilir bir yazılım platformu. %100 java altyapısı sayesinde diğer internet uygulamaları ve üçüncü parti yazılımlarla kolayca entegre olabilen TROIA, internet tabanlı ve her an her yerden ulaşılabilen yapısı ile zaman ve mekan kısıtlarını ortadan kaldırarak, firmaların bilgi işlem (IT) ekibinin verimliliğini en üst düzeye çıkarıyor.

Egitim formu ve ücret bilgileri için tıklayınız.

Hiç yorum yok: